O nás

Milý cestovateli, milá cestovatelko!

jmenuji se Nikola Abudová a stojím za značkou Cestovní Balení.cz. Jsem původně holka z kanceláře, ale před pár lety jsem odjela na běžnou dovolenou na krásnou, ale náročnou Kubu, která na mě udělala takový dojem, že jsem později dala v kanceláři výpověď a vrátila se jako průvodkyně zájezdů a dobrodružných expedic pro české CK. 

Celkově jsem na cestách doprovodila stovky klientů, a naučila se cestovat pohodlně i v náročných podmínkách. Za nezbytnou součást komfortního cestování považuji rozumné vybavení – kvalitní bio kosmetiku, protože slunce nebo mráz se na naší kůži umí velmi podepsat, a také chytré doplňky – vychytávky, které nám cestu zjednoduší a zpříjemní.

Aby vaše výbava na cesty nebyla odkázána jen na drogerii na rohu, je tu Cestovní Balení.cz – cestovní balení kosmetiky do 100 ml, které je možné si zabalit do příručního zavazadla, tuhá kosmetika a šikovné doplňky. Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější, proto všechny produkty vybíráme tak, aby neobsahovaly zbytečné chemikálie, a v žádném případě nebyly testovány na zvířatech.

Užijte si dovolenou bez starostí!

Nikola  

foto na eshop_1